KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13557039
nr 1355 7039
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Blandteknik, Signerad. Motivet: 27x30,5cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 19:49:23
19/10 11:49:45
19 okt